Leczenie zaburzeń neurologicznych krakówSPECJALISTA LUO XIN
 
 
LUO XIN jest absolwentem Uniwersytetu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Tianjin. W latach 2006–2014 był głównym ekspertem Katedry Leczenia Akupunktury i Moxiterapii Chorób Psychosomatycznych Szpitala stowarzyszonego Uniwersytetu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Tianjin. W latach 2014-2016 był ekspertem w dziedzinie akupunktury w zespole Gabońskiej Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

W latach 2016-2018 pełnił funkcję eksperta w zakresie leczenia akupunkturą encefalopatii. Od 2018 roku do chwili obecnej pracuje w Krakowie jako specjalista akupunktury i TCM od ponad 5 lat. Jego specjalnością są: Zastosowanie w leczeniu schorzeń takich jak stany lękowe, depresja, bezsenność, artretyzm, choroby układu pokarmowego i zaburzenia neurologiczne.
REFERENCJE
 
 
„Witam, jestem Xin LUO, akupunkturzysta w Centrum TCM w Krakowie. Z pasją i radością przywożę tradycje lecznicze Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TCM) z Chin do Krakowa.

W Centrum TCM naszym zobowiązaniem jest zapewnienie wysokiej jakości opieki oraz pomoc w osiągnięciu optymalnego zdrowia i dobrego samopoczucia. Wejdź do naszej oazy spokoju, gdzie czeka na Ciebie ciepła i zachęcająca atmosfera.

Dzięki intensywnym szkoleniom w zakresie technik akupunktury i TCM zajmuję się pierwotnymi przyczynami Twoich problemów zdrowotnych. Dzięki uważnemu słuchaniu i spersonalizowanym ocenom tworzę dostosowane do indywidualnych potrzeb plany leczenia, które zapewniają najlepsze możliwe wyniki.

Podczas sesji akupunktury wykorzystuję starożytną mądrość TCM, aby przywrócić harmonię i równowagę w Twoim organizmie. Precyzyjne umieszczenie igły stymuluje naturalne mechanizmy gojenia organizmu, poprawiając krążenie, łagodząc ból i przywracając witalność. Twój komfort jest dla mnie priorytetem i dokładam wszelkich starań, abyś czuł się komfortowo podczas całego procesu.

TCM to coś więcej niż leczenie objawowe; obejmuje kompleksowe podejście do zdrowia. Daję Ci wiedzę i narzędzia, dzięki którym przejmiesz kontrolę nad swoim dobrostanem. Oprócz akupunktury udzielam wskazówek dotyczących modyfikacji stylu życia, stosowania leków ziołowych i zaleceń żywieniowych opartych na zasadach TCM.

Historie sukcesu TCM Center są niezwykłe. Pacjenci zauważyli ulgę w chronicznym bólu, zaburzeniach trawienia, stanach lękowych i bezsenności. Ogromną radość sprawia mi obserwowanie, jak ludzie odzyskują zdrowie i cieszą się pełnią życia.

Wyrusz w podróż ku uzdrowieniu i samopoznaniu w Centrum TCM w Krakowie. Nasz zespół oferuje opiekę, współczucie i wiedzę, których celem jest wywarcie pozytywnego wpływu na Twoje zdrowie. Razem poprowadzimy Cię ku równowadze, harmonii i witalności.

Dziękujemy za wzięcie pod uwagę Centrum TCM w zakresie Twoich potrzeb zdrowotnych. Z niecierpliwością czekam na powitanie Cię i wsparcie na Twojej drodze do optymalnego dobrego samopoczucia.
Jako doświadczony lekarz specjalista w dziedzinie neurologii, oferuję profesjonalną pomoc i terapię dla osób cierpiących na różne zaburzenia neurologiczne. Pozwól mi pomóc Ci zrozumieć i leczyć niepokojące Cię objawy. Moja oferta obejmuje: Konsultacje Neurologiczne - Rozmowa i badania umożliwiają ocenę Twojego stanu zdrowia i wstępne postawienie diagnozy. Diagnostyka Neurologiczna - Używam najnowszych technologii do dokładnej diagnozy, w tym rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, a także testów neurologicznych i neuroobrazowania. Indywidualny Plan Leczenia - Na podstawie diagnozy, ustalam plan leczenia dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Terapia Rehabilitacyjna - Oferuję terapię skierowaną na odzyskanie straconych funkcji mózgu oraz poprawę jakości życia. Edukacja Pacjenta i Wsparcie - Moje usługi nie kończą się na leczeniu. Jestem po to, aby zapewnić Ci wszelkie informacje na temat Twojego stanu zdrowia, rokowania i możliwości leczenia. Moją misją jest pomoc pacjentom w powrocie do pełni zdrowia i poprawa ich jakości życia. Cechuje mnie indywidualne podejście do każdego pacjenta, empatia oraz ciągłe doskonalenie swoich umiejętności poprzez regularne uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach medycznych. Jeżeli cierpisz na zaburzenia neurologiczne, zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Przywróćmy razem Twoje zdrowie. Jako doświadczony specjalista w dziedzinie neurologii, prezentuję moją ofertę leczenia zaburzeń neurologicznych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu najbardziej skomplikowanych schorzeń neurologicznych. Moja oferta obejmuje: Diagnostyka neurologiczna: Wykonujemy różnorodne, zaawansowane testy i procedury diagnostyczne, takie jak badania neuroobrazowe, elektroencefalogramy, testy genetyczne i inne, aby dokładnie zlokalizować źródło problemu i postawić trafną diagnozę. Leczenie zaburzeń ruchu: Zajmujemy się leczeniem stanów takich jak choroba Parkinsona, dystonia, drżenie i ataksja. Oferujemy indywidualne programy terapeutyczne, które mogą obejmować medykamenty, terapię fizyczną, a w niektórych przypadkach chirurgię. Leczenie chorób naczyniowych mózgu: Jako ekspert w dziedzinie neurologii, zajmuję się leczeniem udarów i innych schorzeń naczyniowych, dążąc do minimalizacji ryzyka długotrwałych uszkodzeń mózgu i poprawy jakości życia pacjenta. Zarządzanie bólami neuropatycznymi: Oferuję różnorodne strategie leczenia bólów neuropatycznymi i zajmuję się kontrolą objawów bólowych, które są często związane z chorobami nerwów obwodowych. Leczenie dla osób z epilepsją: Prowadzę zarówno farmakoterapię, jak i wsparcie psychoedukacyjne dla pacjentów i ich rodzin. Jeżeli jest to konieczne, skierowuję pacjenta na procedury chirurgiczne. Zarządzanie chorobami demencyjnymi: W tym Alzheimerem i innymi formami demencji. Nasze podejście obejmuje farmakoterapię, terapię behawioralną oraz edukację i wsparcie dla pacjentów i ich rodzin.

leczenie zaburzeń neurologicznych kraków

leczenie zaburzeń neurologicznych kraków

leczenie zaburzeń neurologicznych kraków

leczenie zaburzeń neurologicznych kraków